NAPADAČ TZV. KOSOVA SLAVIO POKAZIVANJEM DVOGLAVOG ORLA: "Želim da ohrabrim sve Albancce da urade isto!" (VIDEO)
Albion Rahmani, Foto: Razvan Pasarica / Sport News / Profimedia

SKANDAL

Pokušao da se "osveti" Rumunima za nedavna skandiranja "Kosovo je Srbija", ali i sigurno reaguje na nedavne sukobe na teritoriji južne pokrajine Srbije

U derbiju rumunske fudbalske Lige 1, Rapid je u Bukureštu sa 3:1 pobedio Kluž, a prva dva gola za domaćina postigao je Albion Rahmani, a o njihovoj proslavi se posebno priča.

Napadač reprezentacije tzv. Kosova (23), rođen u Podujevu, u petom minutu nije iskoristio penal, ali je zatresao mrežu na odbitak, a u 51. minutu je drugim pogotkom na meču duplirao prednost Rapida.

Golove je proslavio pokazivanjem albanskog "dvoglavog orla" i na taj način verovatno pokušao da se "osveti" Rumunima za nedavna skandiranja "Kosovo je Srbija" na utakmici reprezntacija u okviru kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024, ali i sigurno reaguje na nedavne sukobe na teritoriji južne pokrajine Srbije.