MESI VRAĆA BARSU U VRH PRIMERE: Katalonci preživeli baskijsko (ne)gostoprimstvo!

Primera

Trijumf Barse u zaostallom meču

Objavljeno: 23:30h

Fudbaleri Barselone pobedili su u gostima Atletik Bilbao 3:2 u zaostalom meču drugog kola španske Primere.

Domaćin je poveo već u trećem minutu golom Injakija Vilijamsa, ali je katalonski tim do kraja poluvremena preokrenuo rezultat.

Prvo je u 14. minutu mrežu domaćeg tima pogodio Pedri, da bi posle njegove asistencije Lionel Mesi u 38. minutu Barselona povela sa 2:1.

Mesi je u 62. minutu, na asistenciju Antoana Grizmana, uvećao prednost Barselone, a konačan rezultat postavio je Iker Muniain u 90. minutu.

Barsa je upisala devetu pobedu u šampionatu i trenutno je treća na tabeli sa 31 bodom, dok je Bilbao deveti sa deset bodova manje.

Fudbaleri Barselone u narednom kolu gostuju Granadi, a Bilbao ide u goste Atletiko Madridu.