VALENSIJA BEZ POBEDE OSMI MEČ ZAREDOM! 'Slepi miševi' vise iznad zone ispadanja, divne 'makazice' Lozana!

primera, 17. kolo

Odigrana je poslednja utakmica 17. kola

Fudbaleri Valensije i Kadiza odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) u poslednjem meču 17. kola španske Primere.

Gosti su stigli do vođstva u 58. minutu sjajnim golom Antonija Lozana. Fudbaler iz Hondurasa je u petercu rivala zahvatio makazice i poslao loptu pod prečku.

Maksimilijano Gomes je doneo izjednačenje "Slepim miševima" uarcem glavom nakon centaršuta Hozea Gaje u 79. minutu.

Valensija nije uspela da pobedi u La Ligi osmi meč zaredom i nalazi se tek na 17. mestu sa 16 bodova, a Elče, koji je prvi ispod njih u zoni ispadanja ima dve utakmice manje i isti broj bodova.

Kadiz ima samo četiri boda više, ali je na mnogo komotnnijem, 10. mestu.

Primera, 17. kolo:

Subota: Viljareal – Levante 2:1 Betis – Sevilja 1:1 Hetafe – Valjadolid 0:1 Real Madrid – Selta 2:0

Nedelja: Atletik Bilbao – Elče 1:0 Alaves – Atletiko Madrid 1:2 Eibar – Granada 2:0 Real Sosijedad – Osasuna 1:1 Ueska – Barselona 0:1

Ponedeljak: Valensija – Kadiz