PROBUDILA SE SRPSKA ZVER! Kakva golčina Sergeja!!! Zategao sa 20 metara, ubio pauka! Napoli i Milan jedva do pobede
Sergej Milinković Savić slavi gol sa saigračima, Foto: EPA/Claudio Peri

Njegov pogodak spasio je Lacio poraza od Torina

Objavljeno: 22:52h

Lacio je u okviru 19. kola Serije A remizirao sa Torinom rezultatom 1:1

Izjednačujući gol bio je delo Sergeja Milinković Savića.

Fudbaleri Kjeva pobedili su Frozinone sa 1:0.

Ekipa Kjeva je ostvarila prvu pobedu ove sezone u italijanskom prvenstvu, ali je uprkos tome poslednja na tabeli.

Kjevo ima osam bodova, dva manje od Frozinonea, pet od Bolonje i osam od Empolija, koji je na mestu koje obezbedjuje opstanak.

Pobedu ekipi iz Verone doneo je Emanuele Đakerini.

Favoriti su uglavnom bili sigurni. Inter je sa 1:0 pobedio Empoli, dok je Roma sa 2:0 savladala ekipu Parme.

Đenova i Fiorentina igrali su nerešeno bez golova. Atalanta je rezultatom 6:2 bila bolja od Sasuola, dok je Udineze sa 2:0 pobedio Kaljari.

U pretposlednjem meču dana Какав је ово господин!!! je sa 3:2 golom Drisa Mertensa u 88. minutu.

Napoli je poveo pogotkom Arkadijuša Milika u 16. minutu.

Na 1:1 izjednačio je Federiko Santander u 37. minutu.

Drugim pogotkom Arkadijuša Milika u 51. minutu Napoli je opet poveo.

Danilo Larangeira je u 80. minutu mislio da je doneo bod Bolonji.

Međutim, konačnih 3:2 postavio je već pomenuti Mertens samo dva minuta pred kraj meča.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras na svom terenu SPAL sa 2:1 u poslednjoj utakmici 19. kola italijanske Serije A.

SPAL je poveo golom Andree Petanje u 13. minutu.

Samo tri minuta kasnije Milan je stigao do izjednačenja, a gol je postigao Samu Kastiljeho, da bi preokret kompletirao Gonzalo Iguain u 64.

Serija A, 19. kolo:

Juventus – Sampdorija 2:1 (1:1) (Ronaldo 2, 65pen – Kvaljarela 33pen)

Parma – Roma 0:2 (0:0) (Kristante 58, Under 75)

Lacio – Torino 1:1 (0:1) (Milinković-Savić 62 – Beloti 45+3)

Đenova – Fjorentina 0:0

Sasuolo – Atalanta 2:6 (0:2) (Dankan 51, 57 – Zapata 19, Gomez 42, Manćini 54, Iličić 74, 87, 90+1)

Kjevo – Frozinone 1:0 (0:0) (Đakerini 76)

Empoli – Inter 0:1 (0:0) (Keita 72)

Udineze – Kaljari 2:0 (1:0) (Puseto 39, Behrami 57)

Napoli – Bolonja 3:2 (1:1) (Milik 16, 51, Mertens 88 – Santander 37, Danilo 81)

Milan - SPAL 2:1 (1:1) (Kastiljeho 16, Iguain 64 -- Petanja 13)