NAPREDAK DIŠE PARTIZANU ZA VRAT: Milojevićevog kuma obradovao bivši zvezdaš u 97. minutu!
Milorad Kosanović, Foto: Starsport©

15. KOLO SUPERLIGE

Remi na Banjici

Fudbaleri Napretka pobedili su danas u Beogradu domaći Zemun sa 2:0, u utakmici 15. kola Super lige Srbije.

Napredak je poveo u 75. minutu golom Miloša Vulića, a pobedu je obezbedio Nikola Boranijašević u 85. minutu.

Klub iz Kruševca nastavio je niz dobrih rezultata, ostvario je šestu pobedu u ligi i zauzima peto mesto na tabeli sa 25 bodova. Zemun je pretrpeo osmi poraz i 12. je na tabeli sa 13 bodova.

U derbiju sredine tabele Mačva je trijumfovala nad Voždovcem u Šabcu rezultatom 2:0. Golove za ekipu Darka Tešovića postigli su Lazarević na isteku prvog poluvremena i Nenad Gavrić u 97. mintu.

Nenad Gavrić dok je nosio dres Zvezde
Nenad Gavrić dok je nosio dres Zvezdefoto: Dado Đilas

Superliga Srbije, 15. kolo

Subota:

Proleter (NS) – Crvena zvezda 0:2 (Andrejević 9. a.g., El Fardu Ben 56)

OFK Bačka – Radnički (Niš) 0:2 (Haskić 36, Stanisavljević 38)

Radnik – Dinamo (Vr) 2:0 (Zlatanović 6, 45pen)

Mladost – Čukarički 3:4 (Jovanović 40, Tumbasević 54, Odita 62 – Mudrinski 9, 75, Ovusu 21, Stojanović 81)