KAKVA ZVEZDA, STRAŠNA ZVEZDA: Breša je osetila kako izgleda kada srpski šampion želi da uđe u istoriju!
KK Crvena zvezda, Foto: Starsport©

BILI BERON IZDOMINIRAO

Ni Roberto Bađo lično im ne bi pomogao :)

Iskreno, mi se ne sećamo kada je neko ovako otvorio košarkašku utakmicu u Evrokupu kao Crvena zvezda protiv fenjeraša Breše u gostima.

Na početku, u prvoj četvrtini, u prvih pet minuta, četa Milana Tomića napravila je fascinantnu seriju.

Rezultat na tačno pola prve deonice bio je 24:2, a sve to došlo je posle nizova crveno-belih od 6:0 na početku, pa onda 18:0 posle jedinih dotadašnjih poena nemoćnog domaćina.

Bili Beron, Dušan Ristić i Branko Lazić
Bili Beron, Dušan Ristić i Branko Lazić foto: kkcrvenazvezda.rs

Bili Beron je za to vreme postigao neverovatnih 13 poena!

Inače, kasnije se Breša malo konsolidovala, pa je smanjila rezultat na "malih" 15 poena zaostatka.