PARTIZAN IZREŠETAN TROJKAMA: Nestvarno šutersko veče AEK-a u Pioniru! (FOTO) (VIDEO)

62:65 - Larencakis i Ukić 7/9 večeras za tri poena.

60:65 - Neverovatno,13. trojka za AEK, a četvrta za Ukića!

60:62 - Grobari, da nije Birčevića danas... Sjajno igra naš reprezentativac!

59:60 - Veličković na asistenciju Ratkovice smanjuje na poen zaostatka!

57:60 - I dalje je veoma napeto u "Pioniru". Nešto više od dva i po minuta. Domaći moraju nešto da urade! Džikić je tražio tajm-aut.

BAŠ DUGO NEMA PROMENE REZULTATA! VIŠE OD TRI MINUTA! Za šest i po minuta u ovoj deonici je 3:2.

55:58 - Nikako da crno-beli stignu do izjednačenja, kao da ih nešto koči kad god priđu.

IMALI SU GOSTI IZ ATINE +14 U JEDNOM TRENUTKU TREĆE ČETVRTINE, ALI JE SADA SAMO +2. POSLEDNJIH 10 MINUTA KREĆE USKORO! 53:55!

53:55 - Birčević je ubacio čak 10 poena samo u ovoj deonici, ali je nova trojka stigla od Grka...

Elonu kod AEK-a ima 1/7 sa linije slobodnih bacanja. Idealan je za fauliranje...

49:53 - ADIN VRABAC POGAĐA TROJKU U POSLEDNJOJ SEKUNDI NAPADA SA 9 METARA!

46:53 - Birčević dolazi do 14 poena, pogodio je drugu trojku i iz kontre zakucao za novu seriju od 5:0.

41:50 - Serija Partizana od 8:0, koji je odličan u defanzivi... Ali Dikson je dao trojku, što je jedino čime se bave gostujući košarkaši.

39:47 - ANDRIĆ POGAĐA TROJKU, ZDOVC ZOVE TAJM-AUT!

36:47 - Treća trojka za Partizan u ovom meču, Birčević ju je pogodio!

33:47 - Larencakis pogađa 10. trojku za Grke!

33:44 - Nova trojka AEK-a kojom su otvorili treću deonicu, crno-beli sa druge strane nisu uspeli da uzvrate istom merom.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

33:41 - MEGRET JE POGODIO TROJKU U POSLEDNJOJ SEKUNDI ZA KRAJ PRVOG POLUVREMENA! PARTIZAN NE SPUŠTA NIKAKO ISPOD PET RAZLIKE!

33:38 - Sada je Hečer Partizan! Da nije njega, razlika bi bila dvocifrena!

31:38 - Hečer je iznudio faul i dva bacanja, sada smo u penal završnici poluvremena, oba tima su u bonusu.

28:36 - Mladi Calburis je vezao sedam poena, sam protiv Partizana! Ovo je za aplauz!

26:33 - Mihajlo Andrić je pogodio trojku, a Calburis uzvratio.

21:29 - Novica Veličković opet vraća Partizan u neki koliko toliko mirniji ritam.

19:29 - Sedma trojka za goste, Milan Milošević pogađa iza linije 6,75!

19:26 - Tajm-aut AEK! Posle poena Uroša Lukovića na ofanzivnom skoku, Jure Zdovc je tražio kratak predah.

17:26 - Šut za tri poena ide sjajno Grcima, imaju jedan pogodak za dva, ali šest trojki!

16:23 - Mini serija gostiju, ovo Partizan mora da saseče, pogotovo što je AEK u bonusu.

16:19 - Veličković je bio precizan sa penala, oba puta, razlika je znatno manja!

TEHNIČKE GREŠKE ZA ELONUA I ANDRIĆA KOJI SU SE POKAČILI POSLE JEDNOG FAULA NAD KOPRIVICOM!

14:19 - Evo konačno prve trojke za Partizan! Ovo su Grobari čekali! Koprivica dominira u skoju!

KRAJ PRVE ČETVRTINE - 11:19! PARTIZAN JE JEDVA DOŠAO DO DVOCIFRENOG BROJA POENA.

TEHNIČKA ZA ALEKSANDRA DŽIKIĆA! Strateg Partizana je tražio faul nad Koprivicom u jednom od napada, svađao se sa sudijama koje su ga sankcionisale, to jest njegov tim.

9:17 - Posle veoma konfuznog napada, Megret je uposlio Elonua koji je uz faul pogodio koš, a onda i slobodno bacanje, svoje prvo iz pet pokušaja!

9:13 - Ratkovica je prekinuo post sa distance, a AEK sve više i više gubi nit u napadu.

Već četiri napada nema poena, a 1/6 su bacanja gostiju iz Grčke.

7:13 - Razrešeni su problemi tehničke prirode, Hečer je ubacio jedno od dva bacanja, a faulom Vrabca, Partizan je ušao u bonus.

PAUZA JE U TOKU!

6:13 - Birčević je oba puta bio precizan sa linije penala. Mali prekid zbog tehničkih problema u "Pioniru"

4:12 - Nova trojka za AEK! Larencakis 2:2 Roko Leni Ukić!

4:9 - Hečer je smanjio prednost sigurnim šutem sa distance.

2:9 - Roko Leni Ukić je povisio prednost novom trojkom, a onda još jednom!

2:3 - Partizan je prvi došao do poena, ali je na drugoj strani stigla trojka sa osam metara.

20:00 - POČELA JE UTAKMICA, PRVI POSED IMA AEK!

19:50 - Džikića su dočekale ovacije!

19:45 - Ovako je izgledao izlazak košarkaša.

19:30 - Grobari su na tribini istakli zastavu Partizan - PAOK!

19:15 - Kvote na ovaj duel, bez hendikepa, su sledeće:

Partizan - od 1,5 do 1,6 AEK - od 2,3 do 2,5

BONUS VIDEO: Proslavljeni košarkaški stručnjak Vlade Đurović, rado se odazvao pozivunaše redakcije i dao intervju u kom ćete čuti neke izuzetno zanimljive stvari, koje do sada niste imali prilike.