PARTIZAN IZREŠETAN TROJKAMA: Nestvarno šutersko veče AEK-a u Pioniru! (FOTO) (VIDEO)

FIBA LIGA ŠAMPIONA, 13. KOLO

Sva dešavanja mogli ste da pratite uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 22:46h

Košarkaši Partizana poraženi su u 13. kolu FIBA Lige šampiona od grčkog AEK-a sa 69:65 (19:11, 22:22, 14:20, 14:12)

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Počelo je fenomenalno za goste koji su preko Larancakisa i Roka Leni Ukića ubacili četiri vezane trojke!

LUDNICA U PIONIRU! Kada Vrabac uradi nešto ovako, erupcija je zagarantovana! (VIDEO)

Sa druge strane, zbunjeni igrači Partizana nisu uspevali da se povežu u napadu neko vreme.

Patriotska poruka Grobara za Kosovo, a onda su iz sveg glasa zagrmeli Oj Kosovo, Kosovo! (VIDEO)

Nekih dva minuta u drugom delu deonice nije bilo poena, a to je prekinuo Ratkovica, posle čega je krenulo na bolje po crno-bele.

Žestok odgovor Grobara Delijama zbog Željka Obradovića! (FOTO) (VIDEO)

Nastavila se žustra igra, zbog spornih odluka sudija, Džikić je zaradio tehničku, a nešto kasnije Andrić i Enoulu jer su se pokačili.

Grobari dugo nisu isticali ovu zastavu, ali sada je pravi povod za to! (FOTO)

U drugoj deonici je AEK uglavnom fokusirao svoju igru na trojke i bacanja, jer je na 15 minuta igre imao 1/2 za dva poena, verovali ili ne!

Milan Milošević je tada bio najzapaženiji na terenu, kao i grčki košarkaši Larencakis i Camburis.

Megret je trojkom u poslednjoj sekundi uspeo da pogodi trojku za +8 i kraj prvog poluvremena.

AEK je nastavio trojkama da teroriše crno-bele i u nastavku, tako što su došli do 10. posle minut.

Iako su Grci imali +14 u jednom trenutku, Partizan se probudio i na krilima sjajnog Birčevića, koji je sam u trećoj četvrtini ubacio 10 poena, stigli na svega tri minusa.

Crno-beli su "kao po običaju" ove sezone ušli u dramatičnu završnicu, i sve je bilo na granici.

Bilo je jako teško do samog finiša, ali je Roko Leni Ukić na minut do kraja pri +3 za AEK pogodio trojku koja je i prelomila meč.