Alaves ugasio Viljareal na Madrigalu, Atletiko u Pamploni prekinuo lošu seriju, Barsa kiksnula u Baskiji! (VIDEO)

primera, 13. kolo

"Jorgandžije" za samo 80 sekundi došle do pobede, samo jedan Srbin u sastavu Alavesa, Sosijedad tvrd orah za Barsu

Atletiko je tako upisao prvu pobedu u poslednje tri utakmice, pa sada sa 24 boda zauzima četvrto mesto, dok je Osasuna posle četvrtog poraza na poslednjih pet mečeva ostala na 19. mestu sa sedam bodova.

U prvom meču dana Alaves je savladao Viljareal u gostima rezultatom 2:0 golovima Ibaija u osmom, odnosno Kamarase u 17. minutu.

Aleksandar Pantić je odigrao ceo meč za goste, dok je Katai 90. minuta sedeo na klupi.

Nenad Krstičić nije bio u kombinaciji.

U poslednjem meču dana Barselona je odigrala nerešeno u gostima sa Sosijedadom 1:1.

Žoze je doveo domaćina u prednost u 53, da bi Mesi šest minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Real Madrid sada ima ozbiljnu prednost...