Alaves ugasio Viljareal na Madrigalu, Atletiko u Pamploni prekinuo lošu seriju, Barsa kiksnula u Baskiji! (VIDEO)

primera, 13. kolo

"Jorgandžije" za samo 80 sekundi došle do pobede, samo jedan Srbin u sastavu Alavesa, Sosijedad tvrd orah za Barsu

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su u gostima Osasunu sa 3:0 u 13. kolu španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Osasuna je u šestom minutu mogla da dođe do prednosti, ali Roberto Tores nije realizovao jedanaesterac.

Atletiko je u nastavku prvog poluvremena preuzeo inicijativu, pa je u 36. minutu preko Dijega Godina stigao do prednosti, a samo minut kasnije Kevin Gameiro je duplirao vođstvo.

Madriđani su u drugom delu meča sačuvali prednost, a pobedu ekipe Dijega Simeone overio je Janik Karasko golom u 90. minutu.