ŠOK NA SAN SIRU! Milan i Inter podsetili na slavne dane, Hrvat u 92. minutu šokirao Rosonere! (VIDEO)

SERIJA A, 13. KOLO

Još jedno uzbudljivo kolo "Kalča" je iza nas
Objavljeno: 10:08h

Bolonja je na svom terenu pobedila Palermo sa 3:1 i prekinula niz od sedam utakmica bez pobede, dok je Lacio u Rimu istim rezultatom pobedio Đenovu i nastavio niz od osam utakmica bez poraza. Ranije danas Sampdorija je pobedila Sasuolo sa 3:2.

Poslednja utakmica kola nas je podsetila kako je to nekada izgledalo kada su Milan i inter bili među najboljima na svetu.

Sjajna atmosfera na "San Siru", evrogolovi i triler u derbiju između Milana i Intera! Na kraju, podela bodova - 2:2!

"Rosoneri" u prednost stižu posle fenomenalnog pogotka Susa u 42. minutu, da bi "Neroazuri" su izjednačili posle projektila Antonija Kandreve koji je smestio loptu u rašlje u 53. minutu.

Suso je novom majstorijom ponovo dove svoj tim u prednost nekoliko minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Ivan Perišić u 92. minutu.