ŠOK NA SAN SIRU! Milan i Inter podsetili na slavne dane, Hrvat u 92. minutu šokirao Rosonere! (VIDEO)

SERIJA A, 13. KOLO

Još jedno uzbudljivo kolo "Kalča" je iza nas
Objavljeno: 10:08h

Fudbaleri Torina pobedili su na gostujućem terenu Krotone sa 2:0 i ostvarili drugu uzastopnu pobedu. Dvostruki strelac bio je Andrea Beloti, u 80. i 89. minutu. Asistent kod prvog gola bio mu je srpski fudbaler Adem Ljajić, a kod drugog Lukas Boje.

Ekipa Siniše Mihajlovića nema poraz u poslednje tri utakmice i sedma je na tabeli sa 22 boda, a Krotone je pretrpeo 10. poraz u prvenstvu i poslednji je na tabeli sa pet bodova.

Fudbaleri Fiorentine pobedili su na gostujućem terenu Empoli sa 4:0, golovima dvostrukih strelaca Federika Bernadeskija i Josipa Iličića. "Ljubičasti" iz Firence su ostvarili petu pobedu u prvenstvu, a neporaženi su u poslednjih šest mečeva i osmi su na tabeli sa 20 bodova, a Empoli je 17. sa 10 bodova i ima tri boda manje od Peskare koja je u zoni ispadanja.