FUDBALSKA LEKCIJA: Katai i Krstičić se lično uverili zašto je Ronaldo najbolji igrač planete ove godine! (VIDEO)

primera, 10. kolo

Portugalac stigao do magične cifre od 350 postignutih ligaških golova

Ronaldo je u 33. minutu povisio na 2:1 golom sa dvadesetak metara.

Isti igrač je u 79. minutu ponovo imao priliku da sa penala pogodi mrežu Alavesa, ali je golman domaće ekipe Fernando Pačeko odbranio njegov udarac.

Pet minuta kasnije Alvaro Morata je, posle sjajne asistencije Marsela, doneo prednost Realu od 3:1, da bi Ronaldo svojim trećim golom u 88. minutu postavio konačan rezultat.

Srpski fudbaler Aleksandar Katai igrao je za Alaves od 67. minutu. Ekipa Zinedina Zidana u narednom kolu igra protiv Leganesa, dok Alaves gostuje Osasuni.

Primera, 10. kolo

Petak

Leganes - Sosijedad 0:2 (Hose 29, Prijeto 29)

Hihon – Sevilja 1:1 (Moj Gomez 20 - Vijeto 4)

Alaves - Real Madrid 1:4 (Dejverson 7 - Ronaldo 17. penal, 33, Morata 84, Ronaldo 88)