FUDBALSKA LEKCIJA: Katai i Krstičić se lično uverili zašto je Ronaldo najbolji igrač planete ove godine! (VIDEO)

primera, 10. kolo

Portugalac stigao do magične cifre od 350 postignutih ligaških golova

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima ekipu Alavesa sa 4:1 u utakmici desetog kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Real je, posle sedme pobede od početka šampionata, prvi na tabeli sa 24 boda, dok je Alaves na 13. mestu sa 10 bodova.

Alaves je poveo u sedmom minutu golom Dejversona sa peterca, ali je "kraljevski" klub preokrenuo rezultat.

Kristijano Ronaldo je u 17. minutu iskoristio jedanaesterac i izjednačio na 1:1. Portugalac je prethodno izveo slobodan udarac, a jedan od igrača Alavesa je, prema proceni sudije, u živom zidu loptu zaustavio rukom.