Partizan propustio priliku da se približi samom vrhu, Radnički pokvario jubilej legende crno-belih! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 13. kolo

Sva dešavanja pre, posle i tokom utakmice pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 21:11h

90' Meč je završen!

86' Malo je falilo da Kljajić postane totalni tragičar večeri! Umalo da primi gol kao što je onomad Nojer od Dekija Stankovića...

78' Saša Ilić je postao igrač sa najviše nastupa u dresu Partizana! 792!Čestitamo!

71' Kakav užasan promašaj Đurđević... Još jedna kolosalna prilika ode u nepovrat!

70' Miloš Petrović se sudario sa jednim svojim saigračem! Nadamose da je sve u redu...

60' Kolosalna prilika za Partizan, ali Ostojić se nije najbolje snašao!

48' Goooooooooool!!! Đurđić postiže prvenac u crno-belom dresu posle asistencije Jevtovića!

46' Meč je nastavljen!

45' Gotovo je prvo poluvreme! Radnički je potpuno šokirao crno-bele!

44' Leonardo je šutirao sa dvadeset metara iz slobodnog udarca, ali je lopta posle kontakta sa živim zidom otišla preko gola.

40' Partizan deluje bezidejno u prvom poluvrmeneu, dok su gosti veoma opasni posle kontra napada. Očekuje se ulazak Saše Ilića u nastavku.

35' Grobari, ako neko ima informaciju, neka pomogne čoveku :)

29' Težak, težak kiks Kljajića! Real sa Nišave vodi 1:0 posle katastrofalne greške golmana Partizana! Strelac je Pavkov.

20' Partizanu je opravdano poništen pogodak zbog ofsajda...

10' Veliki udarac za Partizan, Everton napušta igru!

5' Everton je doživeo nezgodnu povredu, videćemo da li će moći da nastavi utakmici. Nije bio u kontaktu ni sa jednim igračem Radničkog.

19:00 - Meč je počeo!

18:30 Evo i sastava dve ekipe!

Partizan: Kljajić - Vulićević, Balažic, Ostojić, Miletić - Jevtović, Everton, A. Stevanović, Leonardo - Đurđić, Đurđević.

Radnički: Bajić - Bulatović, Petrović, Stanković, Radivojević - Arsić, Stanojević, Mrkić, Jovanović, Stojanović - Pavkov.