Partizan propustio priliku da se približi samom vrhu, Radnički pokvario jubilej legende crno-belih! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 13. kolo

Objavljeno: 21:11h

Fudbaleri Partizana nisu uspeli da trijumfuju na svom stadionu nad Radničkim iz Niša u okviru 13. kola Superlige. U Humskoj je posle veoma uzbudljive završnice meča bilo 1:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Crno-beli sada imaju šest bodova manje od Crvene zvezde, odnosno tri od drugoplasirane Vojvodine.

A, kažu da je 13 nesrećan broj: Veliko pojačanje Partizana konačno skinulo mrak! (VIDEO)

Prvo poluvreme nije donelo previše atraktivnog fudbala - već na samom početku Everton se povredio i to je veoma zabrinulo navijače crno-belih.

Težina povrede skočnog zgloba nije poznata.

Crno-beli nisu imali ideju u prvih 45 minuta, dok su gosti pretili iz brzih kontranapada.

Ovakav kiks je nedopustiv: Kljajić poklonio vođstvo Realu sa Nišave! (VIDEO)

Real sa Nišave je poveo golom Milana Pavkova koji je iskoristio neverovatan kiks golmana Kljajića u 31. minutu.

Izabranici Marka Nikolića bili su potpuno šokirani takvim razvojem situacije, ali u život vraćaju već na početku drugog poluvremena - igrao se 48. minut kada je konačno pogodio Nikola Đurđić.

Partizan je imao ofanzivu, stvarao je prilike, ali je do kraja meča ostalo 1.1.

U 78. minutu se na stadionu u Humskoj desio momenat za anale - Saša Ilić je postao rekorder po broju nastupa za Partizan!

Čestitamo Saletu, to što je on uradio zauvek će ostati upisano zlatnim slovima u istoriji njegovog kluba!

Sva dešavanja pre, posle i tokom utakmice pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog"!

Partizan - Radnički Niš 1:1