Džoker s klupe iz sumnjive pozicije za drugu pobedu Arsenala!

Premijer liga, 2. kolo

Londonski derbi je na kraju ipak pripao "tobdžijama"

Objavljeno: 22:58h

I Arsenal je upisao pobedu u 2. kolu Premijer lige. "Tobdžije" su iščupale pobedu protiv Vest Hema 2:1 na "Emirejtsu" u londonskom derbiju.

Nije bilo lako Artetinim izabranicima da dođu do tri boda. Poveli su preko Lakazeta koji je centaršut Obamejanga sproveo glavom u mrežu.

Ipak, Antonio na drugoj strani u poslednjem minutu prvog poluvremena je postigao gol za izjednačenje.

Mučio se posle Arsenal da dođe do novog pogotka, a njega je u 86. minutu doneo rezervista Nketiah iz doduše sumnjive situacije, pošto je delovalo da je u nedozvoljenoj poziciji.

Premijer liga, 2. kolo:

Everton - Vest Bromvič Albion 5:2 (2:1) Kalvert-Luin 31, 62, 66, Rodriges 45, Kin 54 – Diangana 10, Pereira 47

Lids – Fulam 4:3 (2:1) Košta 5, 57, Klih 41p, Bamford 50 – Mitrović 34p, 67, Rid 62

Mančester junajted – Kristal Palas 1:3 (Van de Bek 80 - Taunzend 7, Zaha 74(p), 85)

Arsenal – Vest Hem 2:1

13.00 Sautempton – Totenhem 15.00 Njukasl – Brajton 17.30 Čelsi – Liverpul 20.00 Lester – Barnli