MILOŠEVIĆ BESNEO NA SUDIJU, ULETEO U TEREN: A onda je odbio da da izjavu posle poraza Partizana od Čukaričkog!
Savo Milošević je odbio da da izjavu posle meča, Foto: Starsport©

Neprijatne scene

Strateg Partizana je bio prilično ogorčen zbog novog poraza njegovog tima

Objavljeno: 18:00h

Partizan je pretrpeo novi poraz u Superligi, pošto je izgubio od Čukaričkog na Banovom brdu golom koji je postigao Luka Stojanović u 90. minutu.

Novi neuspeh crno-belih je teško pao treneru Savu Miloševiću koji je bio prilično rezigniran i nervozan zbog svega, pa je odbio i da da izjavu za "Arenu sport" po završetku utakmice, a kasnije se nije pojavio ni na konferenciji za štampu.

Strateg poraženog tima nije učinio ono što je običaj posle utakmice da se kratko obrati pred kamerama "Arene sport" i da svoje viđenje utakmice, a videćemo da li će se pojaviti i na konferenciji za medije.

Inače, desetak minuta pre odlučujućeg gola Čukaričkog, pri rezultatu 1:1, Milošević je ispoljio bes na glavnog sudiju zbog jednog nedosuđenog faula.

I on, ali i njegovi pomoćnici su ušli u teren i verbalno se sukobili sa arbitrom Nenadom Milenkovićem koji mu je pokazao žuti karton.