ŠAMAR PARTIZANU U 90. MINUTU: Crno-beli pali i na Banovom brdu!

Superliga, 14. kolo

Sva dešavanja sa utakmice možete da pratite uz naš lajv-blog

Objavljeno: 18:04h

Šok na Banovom brdu! Fudbaleri Čukaričkog su golom Luke Stojanovića u 90. minutu pobedili Partizan u 14. kolu Superlige Srbije.

Čuka je nastavila niz bez poraza na svom terenu. Izabranici Aleksandara Veselinovića već 16 utakmica ne znaju za neuspeh, kada igraju na Brdu u domaćem prvenstvu. Posle veoma borbene utakmice, Brđani su došli do tri boda.

Meč je počeo sjajno za Čuku, koja je u 16. minutu došla do prednosti preko Špaića. Štoper je najbolje skočio posle dobro izvedenog kornera Docića.

1 / 7 Foto: Starsport©

Usledio je nešto mirniji tempo igre, Partizan nije uspevao u prvom poluvremenu da ozbiljnije ugrozi gol domaćina, pa je na odmor otišao sa deficitom.

Nastavak je obeležila bolja igra Čuke, nastavili su da prete, a najbolju je imao Tedić. Međutim, Stojković je sačuvao mrežu Partizana u 55. minutu. Teško su crno-beli stvarali šanse, sve do trenutka kada je na teren ušao Đorđe Ivanović. Džoker Miloševića je ponovo iskoristo priliku i postigao je novi gol i to kakav. Vezista Partizan je raspalio loptu sa 20 metara i poslao je dirketno u rašlje Petrovićevog gola. To je dalo vetar u leđa crno-belima, koji su krenuli po pobedu, ali su umesto toga primili pogodak. Tropoteznu kontru Čuke u 90. minutu iskoristio je Luka Stojanović.

Partizanu je ovo treći poraz u prvenstvu i nalaze se na četvrtom mestu, dok je Čuka na drugoj poziciji Linglong Superlige Srbije.

Sva dešavanja sa utakmice možete da pratite uz naš lajv-blog...

90. minut - GOOOOOL: Sjajna kontra Čukaričkog, mat u tri poteza - Luka Stojanović je iskoristio dodavanje Ćirkovića!

84. minut - Šansa za Ivanovića, ali od svega će biti samo novi korner za Partizan.

83. minut - Savo Milošević je zbog protesta dobio žuti karton.

80. minut - Poslednja izmena u redovima Čukaričkog. Kovač je izašao, a na terenu je Đorđević.

77. minut - Ndaje je napustio teren, a u igru je ušao talentovani Vidosavljević.

71. minut - Savo Milošević je izvršio poslednju promenu. Na terenu je mladi Lakčević, a izašao je Tošić.

70. minut - GOOOL: Kakav projektil Đorđa Ivanovića!!! Majstorija veziste Partizana sa 20 metara za izjedančenje - poslao je loptu u rašlje. Neodbranjivo.

69. minut - Veselinović je izvršio prvu izmenu, na terenu je Stojanović umesto Kajevića.

64. minut - Dobar prodor Natha po strani, nastala je gužva u kaznenom, ali je kao pobednik izašao golman Čuke Petrović.

58. minut - Dvostruka izmena Miloševića, na ternu su Šćekić i Ivanović, a van terena su Suma i Asano.

1 / 1 Foto: Starsport©

55. minut - Velika šansa za Čuku, lepa akcija i dobar šut Tedića, ali Stojković čuva Partizan.

53. minut - Ndijaje je šutirao glavom posle kornera Docića, ali bezuspešno. Loše Partizan brani udarce iz ugla na ovom meču.

46. minut - Bez promena u sastavima.

POLUVREME: Čukarički - Partizan 1:0

1 / 4 Foto: Starsport©

36. minut - Organizovan napad Čuke završio je udarcem Brimančevića preko gola. Mogao je nekadašnji igrač Partizana možda i da doda u ovoj situaciji.

33. minut - Dobra prilika za crno-bele, Tošićev udarac sa dvadeset metara uspeo je da odbrani golman Čuaričkog.

29. minut - Za sada Partizan ne uspeva da ozbiljnije ugrozi gol Brđana. Probao je Miletić, ali je to bio prilično lak posao za Petrovića. Izraz lica Miloševića mnogo govori o tome kako crno-beli igraju danas.

18. minut - Novi korner za Čuku, ali ovoga puta bez opasnosti po gol Partizana. Zanimljivo, ovo je prvi gol za Brđane u intervalu od 15. do 30. minuta.

16. minut - GOOOOL: Vodi Čukarički! Posle kornera Docića, sjajno je skočio Šapić i zatresao mrežu Stojkovića!

12. minut - Puškarić je dobio žuti karton zbog duela sa Zdjelarom. Opravdana odluka Nenada Minakovića.

9. minut - Ponovo je Sadik u centru pažnje, ovoga puta je odlično prošao i šutirao, a lopta je proletela pored desne stative gola Čukaričkog.

6. minut - Sadik je na zemlji, Šapić je udario napadača Partizana, ali sudija nije svirao ništa.

15:30 - Utakmica na Banovom brdu je počela.

14.17 - Poznati su i sastavi pred ovaj meč. Oba trenera odabrala su najjače sastave koje poseduju:

Čukarički: Petrović - Ćirković, Šapić, Puškarić, Bogosavac - Docić - Birmančević, Kovać, Kajević, Ndijaje - Tedić. Trener: Aleksandar Veselinović.

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Natho - Tošić, Suma, Asano - Sadik. Trener: Savo Milošević.