OSTOJIĆ SPASIO PARTIZAN U FINIŠU UTAKMICE: Crno-beli remizirali sa Mađarima pred početak sezone!

prijateljski susret

Parni valjak je gubio do 84. minuta

Fudbaleri Partizana su u poslednjoj utakmici na pripremama u Sloveniji igrali nerešeno sa mađarskim prvoligašem Pakšijem.

Izabranici Save Miloševića su pokazali dva različita lica, posle prvog poluvremena su gubili sa 2:0, ali su u nastavku utakmice uspeli da stignu do izjednačenja.

Mađari koji su se u većem delu prvog poluvremena branili, poveli su u 30. minutu. Stojković nije najbolje reagovao posle kornera, što je iskoristio Pap i glavom zatresao mrežu crno-belih.

U samom finišu prvog poluvremena Pakši je duplirao prednost. Bode je pobegao Pavloviću, izašao sam pred Stojkovića i matirao ga.

Crno-beli su smanjili u 51. minutu kada se Suma dobro izborio za poziciju na petnaestak metara od gola Pakšija i onda desnom nogom šutnuo nisko u desni ugao gola za 1:2.

84. minut je doneo izjednačenje za osvjača Kupa Srbije. U gužvi koja se stvorila posle kornera najbolje se snašao Bojan Ostojić i poslao loptu u gol.

KRAJ MEČA.

85. minut - Bojan Ostojić poravnava rezultat.

51. minut - Suma smanjuje prednost.

44. minut - Bode udvostručuje prednost Mađara.

30. minut - gol za Pakši postigao je Pap.