IMAO SAM NESREĆAN PERIOD: Tošić progovorio o teškim trenucima i veličao Sašu Ilića!
Zoran Tošić, Foto: Starsport©

posle meča u humskoj

Strelci za Partizan bili su Rikardo Gomeš 33′, Zoran Tošić 73′ i 78′, dok su se Stojanović 36’ i Luković 58′ upisali za Čukarički.

Fudbaleri Partizana savladali su ekipu Čukaričkog u utakmici 29. kola SLS rezulatatom 3:2 (1:1).

− Mislim da smo ušli sa više koncentracije i želje nego u predhodnim mečevima i brzo smo postigli prvi gol. Potom je usledio njihov gol koji nas je malo iznenadio i do poluvremena kao da smo bili u šoku i nismo mogli da se trgnemo. Pozitivno je to što smo od početka drugog poluvremena i čak i posle njihovog drugog gola bili mirni i igrali fudbal kakav treba da igramo i verovali u pobedu. Zato smo i na kraju nagrađeni.

Imao je nekoliko lepih šansi pre oba gola za konačan rezultat.

− Prvi gol je došao posle lepog udarca. Istina da je lopta zakačila igrača u zidu, ali svakako sam je video u mreži, jer je imala dobru putanju. Za drugi gol sam ispratio lepu akciju Saše Ilića i Đoleta Ivanovića u Sašinom stilu, koji je dao bezbroj ovakvih golova i zatresao mrežu.

Zoran Tošić
Zoran Tošić foto: Starsport©

Stariji igrači su pokazali da žele, znaju i mogu...

− Jako sam srećan zbog golova. Ovo mi je jako trebalo. Imao sam nesrećan period iza sebe, povredu, pa ne baš sjajne partije i kontinuitet, ali se nadam će i ekipi i meni krenuti posle ove pobede. Saša je fenomenalan, neverovatno da u 42.godini pruža toliko i znači za ekipu, to je stvarno nešto dragoceno. U poslednje vreme stariji igrači nisu dobijali toliko šansi da igraju, ali smo pokazali da i mi itekako imamo još mnogo toga da pokažemo i da su godine kao što se kaže, samo broj.