ZVEZDA JE U POLUFINALU KUPA: Ben odveo crveno-bele dalje, gosti preko sumnjivog penala do počasnog gola!
El Fardu Ben je postigao gol, Foto: Starsport©

KUP SRBIJE, ČETVRTFINALE

Sva dešavanja sa današnjeg meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 20:11h

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u polufinale Kupa Srbije posle pobede nad Radnikom iz Surdulice rezultatom 2:0.

Crveno-beli su sigurnom igrom i sa istumbanim sastavom savladali fudbalere Radnika.

Prvi gol na meču je delo Mirka Ivanića koji je sjajnim udarcem glavom iskoristio centaršut Bena i postigao vodeći pogodak.

Ben je u finišu prvog dela odličnim udarcem iz slobodnog udarca povisio na 2:0.

U nastavku nije viđeno puno šansi, a gostujući igrači su posle sumnjivog jedanaesterca u poslednjim trenucima meča preko Zlatanovića stigli do počasnog pogotka.

Pored crveno-belih u polufinale Kupa Srbije su se plasirali još Partizan, Radnički i Mladost.

Sva dešavanja sa današnjeg meča možete da pratite uz "lajv-blog".

90. minut - GOOOL: Zlatanović postiže verovatno počasni gol za svoj tim

90. minut - Penal za goste. Vulić je napravio kazneni udarac, ali postavlja se pitanje da li je bio jedanaesterac.

85. minut - Još pet minuta do kraja susreta

80. minut - Nije stigao Simić do lopte, iako je uputio dobar centaršut ka Joveljiću

72. minut - Crveno-beli drže čuvaju prednost u toku drugog poluvremena

58. minut - Ebisilio je bio u šansi, ali Lekić sjajno brani njegov pokušaj

46. minut - Nastavljena je utakmica

43. minut - GOOOL: Majstorija El Fardu Bena - napadač Zvezde je sjajno izveo slobodan udarac sa ivice kaznenog i matirao Lekića.

36. minut - Solo prodor Bena, međutim lopta odlazi zamalo pored stative golmana gostiju

35. minut - Simić je imao idealnu priliku, ali je prebacio loptu preko gola

20. minut - Oboren je Filip Stojković u šesnaestercu, nema penala, ali moguće da se prilikom ovog duela povredio kapiten domaćih na današnjem meču

17. minut - GOOOL: Mirko Ivanić je postigao prvenac u crveno-belom dresu. Posle kornera Bena sjajno je zahvatio loptu glavom i savladao Lekića

12. minut - Prva velika šansa za Zvezdu, Milan Pavkov je promašio "ceo fudbal" posle povratne lopte na peterac

18:00 - Počeo je meč na Marakani

17:15 - Sastavi

C. Zvezda: Borjan - Stojković, Milunović, Babić, Gajić - Jovančić, Ivanić - Jirka, Ben, Simić - Pavkov

Radnik: Lekić - Kričak, Kovačević, Pavlović, Milovanović - Kojić, Stojanović - Frensis, Damnjanović, Bojić - Stamenković