MARAKANA ČEKA INSINJEA: Napoli spreman stiže u Beograd, Parma šokirala Inter!

Serija a, 4. kolo

Neverovatan pogodak postigao je levi bek mlekadžija

Četvrto kolo Serije A otvoreno je u Milanu u meču između Intera i Parme u kojem su gosti slavili golčinom Federika Dimarcija, igrača nero-azura koji je na pozajmici.

Dimarcio je u jednoj akciji u 79. minutu loptu primio na grudi na nekih 40 metara od gola, a kasnije šutirao volej sa 30-35, a lopta je završila u gornjem desnom uglu Handanoviča koji nije mogao ništa da uradi.

Utakmica je završena rezultatom 0:1, a posle ovog poraza klub koji igra na Đuzepe Meaci ostao je na šestoj poziciji sa 5 osvojenih bodova, moći će još da sklizne u zavisnosti od ostalih rezultata.

Napoli je pred dolazak u Beograd na utakmicu prvog kola Lige šampiona, igrao protiv Fiorentine i slavio treću pobedu u sezoni - 1:0

Tim Karla Anćelotija jeste ubedljivo izgubio u prošlom kolu od Sampdorije, ali je od starta prvenstva pobedio Lacio, Milan i sada Fiorentinu.

Dosta su se mučili Napolitanci sa čvrstom ”violom”, za koju je igrao Nikola Milenković, propustili su nekoliko prilika, preko Kaljehona i Hisaja u prvom, te Mertensa i Zjelinskog u drugom poluvremenu.

Gol odluke za domaćina, u čijoj je postavi posle dugo vremena bio i Nikola Maksimović, postigao je Lorenco Insinje u 79. minutu, nakon odličnog proigravanja Arkadijuša Milika.

Napoli je osvojio 9, a tim iz Firence je ostao na šest bodova, ali ima utakmicu manje