UPRAVA NAPOLJE ODJEKUJE NOVIM SADOM: Partizan stigao do pobede pukom srećom!

superliga, 8. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog

Fudbaleri Partizana savladali su Proleter na stadionu Vojvodine rezultatom 1:0 u meču 8. kola Superlige.

Pobedonosni gol postigao je Rikardo Gomeš na asistenciju Zakarića u 17. minutu utakmice.

U nastavku meča Proleter je zaigrao znatno bolje, a najbolju priliku imali su u 62. minutu meča kada je Mirosavljev promašio jedanaesterac, odnosno ga je Stojković odbranio. Isti igrač je minut kasnije propustio veliku priliku, a Bukorac nekoliko minuta kasnije pogodio prečku sa svega nekoliko metara.

Fudbaleri Proletera
Fudbaleri Proletera foto: Starsport©

Navijači Partizana su tokom celog meča skandirali "Uprava, napolje", što dovoljno govori o tome šta misle o igri svojih ljubimaca.

Navijači Partizana
Navijači Partizana foto: Beta/Branislav Božić

Ovom pobedom Partizan je došao do svoje pete pobede, a Proleter do četvrtog poraza u sezoni.

Sledeći meč crno-beli igraju na svom stadionu protiv Crvene zvezde, dok će Proleter na noge Mladosti iz Lučana.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

KRAJ MEČA: Proleter - Partizan 0:1

85' - Još par minuta do kraja meča

78' - Proleter svim snagama kreće na gol Stojkovića! Nova prečka za ekipu sa Slane Bare, ovoga puta Bukorac je šutirao

70' - Prečka za domaće! Partizan je u ozbiljnom padu u igri!

65' - Nova šansa za Proleter, Mirosavljev je imao priliku da ipak dovede svoj tim u vođstvo, ali njegov udarac završava preko gola

64' - Stojković je odbranio penal Mirosavljeva! Ostaje 0:1.

63' - Penal za Proleter!

60' - Miletić je ubacio loptu u kazneni prostor, niko ne stiže do nje. Neverovatno dosadan meč u Novom Sadu

17:00 - Počelo je drugo poluvreme

Poluvreme: Proleter - Partizan 0:1

40' - Izuzetno nezanimljivo prvo poluvreme u Novom Sadu, osim gola Gomeša ništa se nije događalo vredno pomena

28' - Pokušaj Mićića sa distance, lopta odlazi pored gola Stojkovića

22' - Posle gola Gomeša, igra u Novom Sadu zasniva se na inicijativi crno-belih

13' - GOOOL: Zakarićeva lopta ka golu Proletera je došla do Rikarda koji je petom postigao gol za vođstvo od 1:0

TRADICIJA: Crno-beli su do sada igrali samo dva puta protiv Proletera i to oba puta u Kupu Srbije

3' - Prva šansa za Proleter, lopta odlazi zamalo pored gola

16:00 - Meč je počeo

15:35 - Evo i sastava oba tima

Proleter: Vesić - Tanasin, Andrejević, Lambulić, Ćuković - Plavšić, Bukorac - Čović, Mićić, Čolović - Mirosavljev

Partizan: Stojković - Vulićević, Valijente, Marković, N.G. Miletić - Šćekić, Pantić, Kosović - Janković, Gomeš, Zakarić