BIVŠI IGRAČ POKLONIO REDSIMA PENAL! Liverpul ima maksimalan učinak na početku nove sezone! (VIDEO)

Premijer liga, 2. kolo

Dva momenta nepažnje bila su dovoljna Crvenima...

Liverpul je u gostima Kristal Palasu slavio sa 2:0 (1:0) u poslednjoj utakmici 2. kola Premijer lige.

Prvi pogodak na meču delo je Džejmsa Milnera, koji je iskoristio penal, pošto je bivši igrač Redsa Mamadu Sako napravio prekršaj u svom kaznenom prostoru. Igrao se poslednji minut prvog poluvremena.

Da stvari po domaći sastav budu još gore, u 75. minutu je Aron Van-Bisaka dobio direktan crveni karton.

Drugi gol postigao je Sadio Mane u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena.

Kristal Palas u narednom kolu gostuje Votfordu, dok Liverpul dočekuje Brajton.

Premijer liga, 2. kolo:

Subota: Kardif - Njukasl 0:0 Everton - Sautempton 2:1 (Volkot 15', Rišarlison 31' - Ings 54'/ Lester - Vulverhempton 2:0 (Doerti 29'ag, Medsison 45') Totenhem - Fulam 3:1 (Moura 47', Tripije 74', Kejn 77' - Mitrović 52') Vest Hem - Bornmut 1:2 (Arnautović 33'p - Vilson 60', Kuk 66') Čelsi - Arsenal 3:2 (Pedro 9', Morata 20', Alonso 81' - Mkitarjan 37', Ivobi 41')

Nedelja:

Barnli - Votford 1:3 (Tarkovski 6' - Grej 3', Dini 48', Hjuz 51') Siti - Hadersfild 6:1 (Aguero 25', 35', 75', Žesus 31', Silva 48', Kongolo ag 84' - Stanković 43') Brajton - Mančester junajted 3:2 (Marej 25, Dafi 27, Gros 44p - Lukaku 34, Pogba 90+5p)

Ponedeljak: Kristal Palas - Liverpul 0:1 (0:1)