ATALANTA IGRA SVEMIRSKI FUDBAL! Frozinone osetio bes najprijatnijeg iznenađenja Serije A iz prošle sezone! (VIDEO)

Serija a, 1. kolo

Poker ekipe iz Bergama

U prvom kolu italijanske Serije A, fudbaleri Atalante ubedljivo su savladali Frozinone rezultatom 4:0.

Atalanta je povela golom Alehandra Gomeza u 14. minutu kada je promešao odbranu Frosinonea i rezantnim udarcem savladao Sportijela.

U drugom poluvremenu videli smo još tri pogotka koja su overila tri boda za "Boginju" na početku šampionata.

Prvo je Hans Hateboer zatresao mrežu gostiju u 48. minutu, a na 3:0 povisio je Mario Pašalić trinaest minuta kasnije.

Konačnih 4:0 postavio je Papu Gomez svojim drugim golom na meču u trećem minutu nadoknade vremena.

Serija A, 1. kolo:

Subota: Kjevo – Juventus 2:3 (1:1)

(Stepinski 38, Đakerini 56p – Kedira 3, Bani 75 autogol, Bernardeski 90+3) Lacio – Napoli 1:2 (1:1)

(Imobile 25 - Milik 45+1, Insinje 59) Nedelja: Torino – Roma 0:1 (0:0)