ZVEZDA SLAVILA NA PROKLETOM KROVU: Jedan debitant blistao, drugi umalo da Milojevićevu četu košta pobede! (FOTO) (VIDEO)

3. kolo superlige srbije

Sva dešavanja sa ovog meča možete da pratite uz naš poznati lajv-blog...

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su na krovu tržnog centra u utakmici protiv Voždovca rezultatom 1:2.

Crveno-beli su na poluvremenu vodili sa (0:2), golovima Veljka Simića i Nikole Stojiljkovića, ali je domaća ekipa u drugom poluvremenu smanjila rezultat golom Borka Duronjića posle velike greške Rašida Sumaile.

Bakljada Delija
Bakljada Delija foto: Espreso.co.rs

Voždovac sledeću utakmicu igra u gostima protiv Radničkog iz Niša, a ekipu iz Ljutice Bogdana u utorak očekuje prva utakmica trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv ekipe Spartaka iz Trnave na stadionu "Rajko Mitić".

Inače, stadion Voždovca na krovu tržnog centra za crveno-bele će uvek biti "proklet", jer su tamo izgubili titulu u sezoni 2016/17.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz naš poznati lajv-blog...

90+3' Glavni arbitar Miloš Đorđić utakmicu je produžio za još 3 minuta.

74' Nikola Stojiljković napušta igru a menja ga Dejan Joveljić

70' Navijači obe ekipe zajedno pevaju za Srpsku Karijnu

67' Greška Degeneka na svojoj polovini nakon čega je domaća ekipa imala šansu ali je posle dobrog centaršuta Mašović bio neprecizan glavom.

63' Transparent navijača Crvene zvezde posvećen godišnjici oluje.

Transparent Delija
Transparent Delija foto: Espreso.co.rs

59' Prva izmena u gostujućoj ekipi, Jevtović je zamenio Milića.

56' GOOOOOOL! Velika greška Rašida Sumaile i Borko Duronjić je smanjio rezultat na 1:2. Ovo je prvi gol koji je primila ekipa Crvene zvezde u novoj sezoni.

55' Jak šut strelca drugog pogotka sa nekih 25 metara, ali je lopta otišla iznad gola.

53' Odlična akcija i udarac Stojiljkovića glavom koji je završio tik iznad prečke.

49' Trenutak kada je Sumaila dobio žuti karton zbog faula nad igračem domaće ekipe.

Trenutak kada je srušen igrač Voždovca
Trenutak kada je srušen igrač Voždovca foto: Espreso.co.rs

46' Počelo je drugo poluvreme

46' Sudija je označio kraj prvog poluvremena

45+1' Sudija je produžio prvo poluvreme za 1 minut.

45' Odlična šansa za Veljka Simića, lopta je okrznula prečku!

37' Milutinović je zamenio Osotojića. Inače on je napravio veliku grešku kod gola Stojiljkovića i možda je baš to razlog izmene.

26' Slavlje igrača nakon postignutog gola.

Igrači slave gol
Igrači slave gol foto: Espreso.co.rs

25' GOOOOOOOL! Prvi gol u dresu Crvene zvezde postigao je Nikola Stojiljković posle velike greške odbranbenog igrača.

21' Evo kako izgleda tribina sa navijačima Voždovca

Navijači Voždovca
Navijači Voždovca foto: Espreso.co.rs

15' Odlična šansa za crveno-bele, Hajdin je šutirao, ali je golman bio siguran.

Valja napomenuti da Simić pravi velike probleme po desnoj strani.

8' Igrači ekipe domaćina su imali prvu šansu ali je siguran bio Popović.

2' GOOOOOOL! Povratnik u Crvenu zvezdu Veljko Simić postiže pogodak na svom debiju za klub!

1' Utakmica je upravo počela.

18.37 - Delije se polako skupljaju na gostujućoj tribini.

Delije
Delije foto: Espreso.co.rs

18.15 - Evo i sastava obe ekipe. Milojević je iznenadio, brani golman Zoran Popović, momak koji je bio zaslužan za to što je Voždovac "uzeo" titulu crveno-belima na meču pre godinu i po dana za Đurđevdan. Debituju i Simić i Sumaila u crveno-belom dresu.

VOŽDOVAC (4-2-3-1): Knežević - Ćirković, Mihajlov, Petrović, Kovačević - Ostojić, Pavlović - Duronjić, Luković, Mašović - Stuparević.

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Popović - Gobeljić, Degenek, Sumaila, Hajdin - Jovičić, Jovančić - Srnić, Simić, Milić - Stojiljković.

BONUS VIDEO: "Ne može nam niko ništa" u izvedbi zlatnih Delfina