VUČICA NAOŠTRILA ZUBE ZA LIVERPUL: Roma nemilosrdna prema Kjevu! (FOTO) (VIDEO)
Slavlje fudbalera Rome, Foto: AP

35. kolo serije a

Roma rutinski savladala ekipu iz Verone, iako su igrali sa igračem manje od 59. minuta

Objavljeno: 10:11h

Roma je u 35. kolu Serije A savladala ekipu Kjeva iz Verone rezultatom 4:1 i napravila lepu uvertiru pred revanš meč polufinala Lige Šampiona sa Liverpulom.

"Vučica" je povela golom Šika u 9. minutu meča, da bi Edin Džeko povisio rezultat na 2:0 pet minuta pre kraja prvog poluvremrena, pa se na odmor otišlo finom prednošću rimske ekipe. U nastavku smo imali prilike da vidimo penal za ekipu Kjeva u 59. minutu, koji nije uspeo da iskoristi Inglese, a jedanaesterac je skrivio Žesus koji je zbog starta dobio direktan crveni karton.

Brojčano slabija ekipa na terenu nije tako izgeledala u praksi pa su samo šest i osam minuta kasnije golovima Džeka i El šaravija povisili svoju prednost na 4:0.

Do kraja meča je ekipa Kjeva uspela da postigne utešni gol u 88.minutu i time ublaži poraz.