Real lagan pred Juventus, Barsa učinila nemoguće! (VIDEO)
Fudbaleri Atletik Bilbaa, Foto: EPA/Luis Tejido

primera, 30. kolo

Najava onoga što sledi

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Selte odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 30. kola španske Primere.

Atletik je poveo u 55. minutu golom Unaja Nunjesa, a izjednačenje i bod Selti doneo je Brais Mendes u 91. minutu.

Selta je deveta na tabeli sa 40 bodova, dok je Bilbao na 12. poziciji sa četiri boda manje.

Fudbaleri Selte u narednom kolu dočekuju Sevilju, a Atletik Bilbao gostuje Viljarealu.

U prvom meču dana Đirona i Levante su odigrali identičnim rezultatom.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u gostima Las Palmas sa 3:0 u utakmici 30. kola španske Primere. Real je treći na tabeli španskog šampionata sa 63 boda, dok je Las Palmas na 18. mestu sa 21.

Golove za "kraljevski" klub postigli su Garet Bejl u 26. i 51. minutu iz jedanaesterca, a siguran sa bele tačke bio je i Karim Benzema u 39. minutu. Za Real na ovom meču nisu igrali Kristijano Ronaldo, Serhio Ramos, Masrelo, Toni Kros i Isko, koji su odmarali pred meč četvrtfinala Lige šampiona protiv Juventusa.

Real u narednom kolu Primere dočekuje Atletiko Madrid, dok Las Palmas gostuje Levanteu.

Juve sada ima četiri boda više u odnosu na Napoli.

A Barselona je uradila nemoguće!

Vodila je Sevilja sa 2:0 golovima Franka Vaskeza i Luisa Murijela, ali onda prvo Luis Suarez pa onda Leo Mesi donose bod pogocima u 88. i 89. minutu! Kakav finiš.