Srbin pogodio: Filip Kostić spasao HSV! (VIDEO)
Filip Kostić, Foto: AP

bundesliga, 21. kolo

U prvom meču dana Augzburg je sa 3:0 počistio Ajntraht

Fudbaleri Hamburga i Hanovera igrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj utakmici 21. kola nemačke Bundeslige.

Hanover je poveo golom Ivera Fosuma u 33. minutu, ali je Hamburg izjednačio pogotkom srpskog reprezentativca Filipa Kostića u 84. Hamburg je utakmicu završio s desetoricom igrača na terenu, pošto je Kirjakos Papadopulos u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena dobio drugi žuti karton.

Hanover je 10. sa 28 bodova, dok je Hamburg 17. sa 17 bodova.

U prvom meču dana Augzburg je sa 3:0 počistio Ajntraht.

Bundesliga, 21. kolo:

Augsburg - Ajntraht 3:0 (1:0) Ku 19, Gregorič 76, Rihter 89 Hamburger SV - Hanover 1:1 (0:1) Kostić 86 - Fosum 37

subota:

Frajburg - Bajer Leverkuzen 0:0 Herta - Hofenhajm 1:1 (0:1) Kalu 58 - Kramarić 38 (p) Majnc - Bajern Minhen 0:2 (0:2) Riberi 33, Rodrigez 44 Šalke - Verder 1:2 (1:0) Konopljanka 24 - Kruze 79, Junuzović 90+3 Volfsburg - Štutgart 1:1 (1:0) Origi 24 - Gomez 60 Borusija Menhengladbah - RB Lajpcig 0:1 (0:0) Lukman 89