JOVELJIĆ ASISTENT, GALAKSI JE PRVI! Srbin odličan u trileru od sedam golova (VIDEO)
Dejan Joveljić (desno) na utakmici Los Anđeles Galaksija i San Hozea, Foto: USA TODAY Network / ddp USA / Profimedia

MLS LIGA

Povremeni reprezentativac Srbije upisao drugi pas za gol u sezoni

Lionel Mesi i Inter Majami prvi su u Istočnoj konferenciji MLS lige, dok su je na Zapadu najbolji Dejan Joveljić sa Los Anđeles Galaksijem.

Standings provided by Sofascore

Tim iz "grada anđela" na svom terenu savladao je San Hoze sa 4:3 i pobegao je Vankuveru na dva boda.

Povremeni reprezentativac Srbije upisao je drugu asistenciju u sezoni i to za vođstvo kada je odigrao dupli pas sa Gabrijelom Pekom u 14. minutu.

Džozep Pejnstil je bio raspoložen pošto je prvo u 24. minutu pogodio iz penalam, a šest minuta kasnije asistirao je Maji Jošidi.

Rodriges je smanjio u 32. minutu, ali je plus tri vratio Riki Puć u 56. minutu asistenciju Gabrijela Peka.

Kikanović je 120 sekundi smanjio na 4:2, a konačan rezultat postavio je Ebobise sa penala u 72. minutu.

Dejan je izašao u 85. minutu, a do sada je na osam utakmica postigao šest golova. Novak Mićović kod domaćina nije ulazio u igru.

Nikola Petković ušao je u 63. minutu u porazu Šarlota rezultatom 0:3 na svom terenu od Minesote junajted.