FODEN SPASAO MANČESTER SITI: Bornmut "pokazao" zube, ali ništa od iznenađenja (FOTO)
Fil Foden (desno) slavi gol u društvu Bernarda Silve na utakmici Bornmuta i Mančester sitija, Foto: James Marsh / Shutterstock Editorial / Profimedia

PREMIJER LIGA, 26. KOLO

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su Bornmut u gostima sa 1:0 u 26. kolu Premijer lige.

Jedini gol postigao je Fil Foden u 24. minutu posle odbitka i odbrane Neta, golmana i kapitena domaćih, a prethodno je šutirao Erling Holand.

Domaćin je "skupo prodao kožu" protiv aktulenog šampiona Engleske i Evrope, ali dosta bolje drugo poluvreme nije krunisao bodom.