ZVEZDA UNIŠTILA RADNIČKI ZA POLUVREME, PA SPUSTILA RUČNU: Sjajan meč crveno-belih na zavejanoj "Marakani"! (VIDEO)
Izabranici Baraka Bahara odigrali su jedno od najboljih poluvremena, Foto: FK Crvena zvezda

kup srbije

Izabranici Baraka Bahara odigrali su jedno od najboljih poluvremena

Objavljeno: 15:57h

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički iz Niša rezultatom 5:0 u okviru Kupa Srbije.

Ekipa Baraka Bahara bila je znatno oslabljena neigranjem velikog broja prvotimaca, ali ih to nije sprečilo da odigraju sjajan meč.

Izraelac je od starta stavio i mladog Nikolu Kneževića koji nije dobijao mnogo minuta u prvom timu, a on mu se odužeio za poverenje golom u 12. minutu i tako načeo tim iz Niša.

Njegov gol kao da je bio pokretač dobre igre crveno belih u prvom poluvremenu, a već u 18. minutu Katai je duplirao prednost domaćina, a dok su se gosti oporavljali Šerif Endiaje je spakovao još jedan gol.

Delovala je Zvezda u tom periodu nezaustavljivo, a na krilima dobre igre stigao je i gol Vladimira Lučića koji je u 26. minutu postigao četvrti gol za crveno-bele.

Do kraja poluvremena se i Kraso sa bele tačke upisao u strelce, te se na pauzu otišlo pri rezultato od 5:0.

Drugo poluvreme je Zvezda iskoristila da uigra neke mlade igrače i da im pruži šansu, a debi je imao mladi Andrija Maksimović koji je početkom drugog poluvremena ušao umesto Krasoa.

Do kraja meča rezultat se nije menjao, a crveno-beli su se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije.