Meč za pamćenje! Čak 9 pogodaka je postignuto na utakmici Fiorentine i Intera! (VIDEO)

serija a, 33. kolo

Rapsodija!

Igrao se 63. minut, Valero je uputio centaršut, Astori je bio najviši u skoku - 2:2. Samo minut kasnije, Matijas Vesino fantastičnim udarcem sa ivice kaznenog prostora pogađa ugao Handanovićevog gola za 3:2! Nisu se domaći zaustavili na ovome. U 70. minutu utakmice Vesino upošljava Babakara za 4:2, a do kraja se tamnoputi napadač još jednom upisao u strelce.

Učinio je to u 79. minutu, Salsedo je dodao do njega, a on je ponovo savladao Handanovića za 5:2! Naravno, Inter nikako nije mogao da se vrati u meč iako su stigli čak i do dva gola - u 88. minutu preko Ikardija iz penala, a isti igrač je nakon asistencije Kandreve postigao gol za 5:4. Ipak, nisu mogli više od toga, Fiorentina zasluženo odnosi pobedu.

SERIJA A - 33. KOLO

Atalanta - Bolonja 3:2 (2:1) (Konti 3, Frojler 14, Kaldara 75 - Destro 16, Di Frančesko 61)

Fjorentina - Inter 5:4 (1:2) (Vesino 23, 64, Astori 63, Babakar 70, 79 - Perišić 29, Ikardi 34, 88, 90+2)

12.30: Sasuolo - Napoli 15.00: Kjevo - Torino 15.00: Lacio - Palermo 15.00: Milan - Empoli 15.00: Sampdorija - Krotone 15.00: Udineze - Kaljari 20.45: Juventus - Đenova

Ponedeljak: 20.45: Peskara - Roma