Meč za pamćenje! Čak 9 pogodaka je postignuto na utakmici Fiorentine i Intera! (VIDEO)

serija a, 33. kolo

Rapsodija!

Novi poraz Intera, i to veoma ubedljiv na gostovanju Fiorentini.

Domaći su razbijali na komade velikana iz Milana sa 5:2, ali su se gosti vratili u poslednjim minutima i ublažili poraz - 5:4. Počelo je veoma dobro po ekipu iz Firence. Tekla je akcija preko Borhe Valera, dodao je do Milića na levu stranu, ovaj je odmah uposlio Vesina koji pogađa za 1:0. Igrao se 23. minut utakmice. Nakon toga, Inter uzvraća, i to veoma brzo. Bila je to fantastična akcija. Perišić je probacio kroz noge svom čuvaru na sredini terena, uposlio Kandrevu, otvorio mu se u srcu kaznenog prostora, a Kandreva ga je uposlio na sjajan način, pa Hrvat nije imao težak zadatak da pogodi mrežu Viole. U 34. minutu viđen je preokret, Žoao Mario je uposlio Ikardija, sve je veoma jednostavno izgledalo, a Argentinac je uspeo da u maniru iskusnih napadača savlada golmana Tatarušanua. Fiorentina je krenula ozbiljnije u drugom poluvremenu, a odmah je imala šansu da preko Bernardeskija izjednači iz penala. Ipak, majstor za penale ostaje majstor, Handanović mu je odbranio. Ipak, potop Intera je tek usledio.