BAJER UBEDLJIVOM POBEDOM DO VRHA TABELE: Tim iz Leverkuzena ozbiljno preti Bajernu na vrhu tabele!
Detalj sa utakmice Bajer Leverkuzen - Hajdenhajm, Foto: EPA/CHRISTOPHER NEUNDORF

BUNDESLIGA, 5. KOLO

U drugom meču koji je odigran u nedelju nije bilo golova

Objavljeno: 00:41h

Fudbaleri Bajera pobedili su na svom terenu u Leverkuzenu Hajdenhajm sa 4:1, u utakmici petog kola Bundeslige.

Bajer je poveo u devetom minutu golom Viktora Bonifasa, a izjednačio je Eren Dinkči u 58. minutu.

Novu prednost domaćima doneo je Jonas Hofman u 63. minutu, a prednost je udvostručio Bonifas pogotkom iz jedanaesterca u 74. minutu. Konačan rezultat postavio je Amin Adli u 82. minutu.

FK Bajer Leverkuzen, FK Hajdenhajm

U drugom meču koji je odigran u nedelju Ajntraht i Frajburg odigralu su nerešeno 0:0.