KAZNENA EKSPEDICIJA BAJERNA: Nezapamćen debakl Bohuma - minimalac Zvezdinog rivala
Fudbaleri Bajerna, Foto: Ulmer / imago sportfotodienst / Profimedia

5. kolo bundeslige

Bavarci nemilosrdni

Objavljeno: 20:53h

Fudbaleri minhenskog Bajerna pobedili su na svom terenu Bohum sa 7:0, u meču petog kola nemačke Bundeslige.

Strelci za Bajern bili su Erik Čupo-Moting u četvrtom, Hari Kejn u 13, iz penala u 54. i 88, Matijs De Liht u 29, Leroj Sane u 38. i Matis Tel u 81. minutu.

Bajern je prvi na tabeli sa 13 bodova, a Bohum je na 14. poziciji sa tri poena.

U narednom kolu, Bajern će gostovati Lajpcigu, dok će Bohum dočekati Borusiju Menhengladbah.

Verner daje gol
Verner daje golfoto: MARIUS BECKER / AFP / Profimedia

Lajpcig je u gostima pobedio Borusiju Menhengladbah sa 1:0, golom Tima Vernera u 75. mintu.

Borusija Dortmund je kao domaćin pobedila Volfsburg sa 1:0, golom Marka Rojsa u 68. minutu.

Borusija je na petom mestu sa 11 bodova, a Volfsburg je na sedmom mestu sa dva boda manje.

U ostalim mečevima, Augzburg je kao domaćin savladao Majnc sa 2:1, a Hofenhajm je u gostima pobedio Union Berlin sa 2:0.

Fudbaleri Verdera su kao domaćini pobedili Keln sa 2:1.

Strelci za Verder bili su Rafael Bore u 38. i Džastin Ndžinma u 67. minutu.

Gol za Keln postigao je Dejvi Selke u 31. minutu.

00:48

FUDBAL I KRIMINAL SU NEZAOBILAZNI PARTNERI! Stručnjaci obelodanili zloupotrebu FUNKCIJA u fudbalu: Dolazi do začaranog kruga!