DORTMUNDOVA LUDNICA U FRAJBURGU! Od 0:1, preko 2:1 do 2:4 (VIDEO/FOTO)
Slavlje fudbalera Borusije Dortmund, Foto: EPA/RONALD WITTEK

BUNDESLIGA, 4. KOLO

Još dve pobede gostiju, trijumf domaćina i jedan remi

Lajpcig je razbio Augbzburg i poslao poruku Crvenoj zvezdi, a pored ovog meča odigrano je još pet utakmica u četvrtom kolu Bundeslige.

Najzanimljivije je bilo u Frajburgu gde je domaćin vodio 2:1 protiv Borusije Dortmund, ali je na kraju izgubio 4:2.

Gosti su poveli golom Matsa Humelsa u 11. minutu, ali je usledio preokret pogocima Lukasa Holera u 45+2. i Nikolasa Hoflera u 45+6. minutu.

"Milioneri" su izjednačili preko Donijela Malena u 60. minutu, a Nikolas Hofler dobio je direktan crveni karton u 82. minutu.

Trijumf su doneli Mats Humels drugim slavljem u 88. minutu i bivši kapiten Marko Rojs u drugom minutu nadoknade drugog poluvremena.

Hofenhajm je u gostima bio bolji od Kelna, a istim rezultatom Štutgart je bio bolji od Majnca u gostima.

Volfsburg je kod kuće savladao Union Berlin 2:1, dok su Bohum i Ajntraht Frankfurt remizirali 1:1.

Пласман обезедио Sofascore

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU