Čelsi odgovorio na izazov Totenhema, Liverpulova prva pobeda bez Manea, radovao se i Siti, Tadićeva asistencija presudila VBA! (VIDEO)

Premijer liga, 32. kolo

Favoriti su slavili u subotu u Premijer ligi

Džon Volters je doveo domaćina na "Britanija stadionu" u 44. minutu, pa je Jirgen Klop shvatio da je pogrešio što je dve svoje udarne igle ostavio na klupi.

Njima je trebalo samo dva minuta da preokrenu rezultat, Kutinjo je u 70. poravnao na 1:1, a manje od 120 sekundi kasnije fantastičan udarac Firmina za preokret i tri izuzetno važna boda.

I Mančester Siti je konačno pobedio u Premijer ligi, a "građani" su bili bolji od Hala 3:1.

El Mohamadi im je doneo prednost svojom nespretnom reakcijom kada je posle centaršuta spustio loptu u mrežu svog tima. Kun Aguero je povisio na 2:0, a sve dileme je rešio Fabijan Delf, dok je počasni pogodak za "tigrove" bio delo Ranokije.

Sautempton je minimalnim rezultatom slavio u gostima protiv VBA, a najzaslužniji za to je bio Dušan Tadić koji je sjajno odložio loptu Klasiju za jedini pogodak na meču.