EKSPRESNO: Zvezda za četiri minuta SLOMILA otpor Spartaka! (VIDEO)
Slavlje nakon golčine Osmana Bukarija, Foto: Starsport

RUTINA

Čini se da su crveno-beli već rešili pitanje pobednika

Objavljeno: 21:32h

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju meč 4. kola Superlige Srbije protiv Spartaka iz Subotice.

Crveno-beli su sredinom poluvremena sa dva brza gola stekli sigurnu prednost od 2:0, a kasnije su postigli još jedan pogodak.

Prvo je u 20. minutu fantastičan gol postigao Osman Bukari.

Brzonogi fudbaler iz Gane je probio po desnoj strani, a onda strahovito šutirao i iznenadio golmana gostiju iz Subotice za vođstvo crveno-belih.

Samo četiri minuta kasnije na semaforu stadiona "Rajko Mitić" stajao je rezultat 2:0.

Vladimir Lučić je oduzeo loptu desnom beku Spartaka Strahinji Tanasijeviću, a potom je odigrao dupli pas sa Krasoom i poslao loptu na peterac koja je od štopera Spartaka Mihaila Bogićevića završila preko gol-linije.

Spartak je do tog 20. minuta bio veoma dobar, ali je u četiri minuta sve palo u vodu.

Do kraja prvog poluvremena Subotičani su još jednom kapitulirali, a gol je nakon rikošeta postigao Kings Kangva.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU