KRASO NAJBOLJI U PRVOM KOLU SUPERLIGE SRBIJE! Zvezdin Afrikanac jedini dao dva gola (FOTO)
Žan-Filip Kraso na utakmici Crvene zvezde i Vojvodine, Foto: Starsport©/Srđan Stevanović

ZVANIČNO

Fudbaleri Crvene zvezde u prvom kolu nove sezone Superlige Srbije na stadionu "Rajko Mitić" pobedili su Vojvodinu sa 5:0.

Najbolji igrač utakmice bio je Žan-Filip Kraso koji je na terenu proveo 57 minuta i postigao dva gola.

Reprezentativac Obale Slonovače prvo je bio precizan sa penala za 1:0 u 11. minutu, a potom za 3:0 u 51. minutu na asistenciju Gelora Kange.

Žan-Filip Kraso na utakmici Crvene zvezde i Vojvodine
Žan-Filip Kraso na utakmici Crvene zvezde i Vojvodinefoto: Starsport©/Srđan Stevanović

Momak koji je stigao kao slobodan igrač iz Sent Etjena ovim učinkom došao je do nagrade za najboljeg igrača prvog kola domaćeg prvenstva.

Žan-Filip Kraso bio je jedini dvostruki strelac na premijeri tako da je zaseo na čelo liste strelaca.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU