JUTARNJA EKSPLOZIJA: Crvena zvezda VRAĆA Luku Jovića?
Luka Jović, Foto: FK Crvena zvezda

BOMBA

Crvena zvezda bi mogla da dobije najveće letnje pojačanje

Objavljeno: 07:44h

Fudbaleri Crvene zvezde ponizili su Fiorentinu u generalnoj probi za početak nove sezone rezultatom 5:0.

Fantastičnu partiju srpskog šampiona sa najboljeg mogućeg mesta pratio je Luka Jović, koji je igrao u prvom poluvremenu u kojem su crveno-beli i postigli svih pet golova.

Dva dana posle utakmice na Marakani iz Italije stižu udarne vesti.

Naime, navijački portal Fiorentine, "Firenze Viola", prenosi da Crvena zvezda u avgustu planira da dovede Luku Jovića!

Luka Jović je od Zvezde dobio dres na poklon, a uskoro bi mogao ponovo i da ga obučefoto: Starsport©

Naravno, glavni motiv je Liga šampiona, pošto će klub iz Firence naredne sezone, ukoliko prebrodi kvalifikacije, igrati u Ligi konferencija.

Ne navodi se na koji način bi ga Zvezda dovela, jer je jasno da crveno-beli nemaju finansijske mogućnosti da plate obeštećenje za njegovo dovođenje.

Joviću ugovor sa Fiorentinom ističe u junu sledeće godine, pa bi eventualno to mogla da bude neka pozajmica.

- Osećaj je zaista divan, krivo mi je što smo se pokazali u ovakvom loše svetlu. Da smo dopustili da nas Zvezda u prvih 25 minuta, da kažem, razbije. Zvezda je jedan moderan i mlad tim, videli ste u kakvom sastavu su završili utakmicu. Momci imaju svetlu budućnost i ja im zaista želim puno sreće u Ligi šampiona. Biću njihov verni navijač i nadam se povratku na Marakanu jednog dana. Ako budem u situaciji, naravno da ću doći da pogledam neku utakmicu - rekao je Luka Jović posle meča u Beogradu.

Jović je u dresu Zvezde odigrao 48 utakmica, a uspeo je da postigne 13 golova i doda pet asistencija.

00:43

NESTVARNA ZVEZDA DEMOLIRALA FJORENTINU ZA POLUVREME: Marakana videla ATOMSKI FUDBAL crveno-belih, Delije u potpunom TRANSU