REZULTAT KOJI DAJE NADU: Šteta što Vojvodina nije uspela da sačuva remi! (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Apoel - Vojvodina, Foto: Starsport©

LIGA KONFERENCIJE, KVALIFIKACIJE

Rezultat je na kraju bio 2:1 za Apoel

Objavljeno: 21:18h

Fudbaleri Vojvodine poraženi su od Apoela u Nikoziji 2:1 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije.

Domaći tim je poveo golom Kvilitaja u 32. minutu i tim rezultatom zavšeno je prvo poluvreme.

Vojvodina je izjednačila u 56. minutu. Dejan Zukić je na pravi način iskoristio asistenciju Čumića i uspeo da matira golmana protivničke ekipe.

Radost tima iz Novog Sada kratko je trajala pošto je u 65. minutu Dvali postavio konačan rezultat utakmice 2:1 za ekipu Apoela.

Revanš meč u Novom Sadu zakazan je za 3. avgust.