BROZOVIĆ MATIRAO VANJU! Interova odlična uvertira pred finale Lige šampiona (VIDEO/FOTO)
Marcelo Brozović slavi pogodak na utakmici Torina i Intera, Foto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

SERIJA A, 38. KOLO

Milinković-Savić odigrao celu utakmicu, a Ivan Ilić do 81. minuta, dok je kod nero-azura Aleksandar Stanković čitav meč presedeo na klupi za rezerve

Fudbaleri Mančester sitija osvojili su duplu krunu i napravili dobru uvertiru za finale Lige šampiona protiv Intera, a isto to su uradili i nero-azuri.

Izabranici Simonea Inzagija pobedili su Torino na gostovanju sa minimalnih 1:0 u poslednjem, 38. kolu Serije A.

Detalj sa utakmice Torina i Intera
Detalj sa utakmice Torina i Interafoto: EPA/ALESSANDRO DI MARCO

Jedini strelac bio je Marcelo Brozović sjajnim udarcem sa 20 metara kada je pogodio levi donji ugao gol u 37. minutu.

Kod domaćina Vanja Milinković-Savić odigrao je celu utakmicu, a Ivan Ilić je na terenu bio do 81. minuta.

Sa druge strane, Aleksandar Stanković ostao je na klupi čitav meč.