MANČESTER SITI PREGAZIO FENJERAŠA: Holand se vratio majstorskim "MAKAZICAMA", pritisak je opet na Arsenalu! (VIDEO)
Erling Holand, Foto: EPA/Vince Mignott

premijer liga, 30. kolo

Novi gol postigao je i Hulijan Alvares

Objavljeno: 21:11h

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su večeras na gostovanju fenjeraša Sautempton sa 4:1, u utakmici 30. kola Premijer lige.

Gosti su poveli u 45. minutu preko Erlinga Holanda, koji se vratio na teren posle povrede zbog koje je propustio utakmice Norveške u kvalifikacijama za EURO, kao i derbi sa Liverpulom.

Rezultat je u 58. minutu povećao Džek Griliš, da bi Holand svoj drugi gol postigao u 68. minutu i to sjajnim "makazicama".

Sautempton je smanjio golom Sekua Mare u 72. minutu, dok je konačan rezultat postavio Hulijan Alvares u 74. minutu sa penala.

Siti posle pete uzastopne pobede na drugom mestu ima 67 bodova, odnosno zaostaje pet bodova za vodećim Arsenalom. Sautempton je upisao peti meč bez trijumfa i zauzima poslednje 20. mesto sa 23 boda.

U narednom kolu "Građani" dočekuju Lester, a "Sveci" na svom terenu igraju protiv Kristal Palasa.

Standings provided by SofaScore LiveScore

02:14

SKANDALOZNO PONAŠANJE GOLMANA ARGENTINE! Bivši fudbaler Partizana: Zbog neprimerenog ponašanja SVE ZASLUGE MU PADAJU U VODU!