Napoli je prvo šokirao Staru damu, pa je onda osetio njen bes! (VIDEO)

kup italije, polufinale

Dama je na svom stadionu savladala Napolitance sa dva gola razlike, iako su gosti imali prednost na poluvremenu
Objavljeno: 23:21h

U tim trenucima ’Stara dama’ je počela da preuzima inicijativu, što joj se isplatilo u 65. minutu. Posle kornera i ubacivanja Kvadrada, golman gostiju je očajno reagovao i omogućio Iguainu da iz maltene mrtvog ugla pogodi praznu mrežu.

Rejna je bio u centru pažnje i kod sledećeg gola, koji je pao u 69. minutu, ponovo sa bele tačke. Nakon gužve u kaznenom prostoru domaćina, sevnula je furiozna kontra u tri poteza, posle čega je španski čuvar mreže oborio Kvadrada. Rejna je prvo zahvatio loptu, ona mu je prošla ispod ruku, a onda je pokupio i Kolumbijca. Dibala je na isti način šutnuo i drugi penal, pogodio donji levi ugao za velikih 3:1. Očekivano, izabranici Masimilijana Alegrija spustili su ritam, imali su još jednu priliku preko Kedire, ali će i ovako biti veoma zadovoljni posle prvog susreta. Revanš je na programu 5. aprila na stadionu ’San Paulo’ u Napulju, dok se u drugom polufinalu sastaju Lacio i Roma (sreda).