INTER NANEO PRVI PORAZ NAPOLIJU! Džeko srušio lidera na "Đuzepe Meaci" (VIDEO/FOTO)
Radost Edina Džeka, Foto: EPA/MATTEO BAZZI

SERIJA A, 16. KOLO

Trka za titulu ponovo je otvorena pošto tim sa Juga Italije ima 41 bod, aktuelni šampion Milan pet manje, Juventus je na 34, a pobednik derbija 33

Napoli je pao! Posle 13 pobeda i dva remija, u 16. kolu Serije A izabranici Lućana Spaletija doživeli su prvi poraz u nacionalnom prvenstvu.

Bolji od tima sa juga Italije bio je Inter koji je slavio sa minimalnih 1:0 na stadionu "Đuzepe Meaca" golom Edina Džeka u 56. minutu utakmice.

Trka za titulu sada je ponovo otvorena pošto Napoli ostaje prvi sa 41 bodom, na pet manje je aktuelni šampion Milan, Juventus ima 34, a Inter 33 boda.

Kolo je zaključeno u Udinama gde smo videli remi domaćeg Udinezea i Empolija - 1:1.

Detalj sa utakmice Udinezea i Empolija
Detalj sa utakmice Udinezea i Empolijafoto: EPA/GABRIELE MENIS

Gosti su poveli pogotkom Tomasa Baldanzija u trećem minutu, a "zebrama" je izjednačenje doneo Roberto Pereira u 70. minutu.