Napolijeva sedmica u Bolonji je nešto najlepše što ćete videti ovog vikenda! (VIDEO)

serija 23. kolo

Gosti su silovito ušli u ovaj duel i već posle šest minuta igre na semaforu je stajalo 0:2, golovima Hamšika i Insinjea
Objavljeno: 22:57h

Samo šest minuta kasnije, ''istopila'' se ova prednost igrača više za Bolonju, pošto je isključen i Masina, da bi zatim sve dileme oko pobednika rešio Mertens, pogotkom u 33. minutu. Tako nije mislio Torosidis, koji je tri minuta kasnije smanjio na 3:1, ali u finišu prvog poluvremena Mertens još jednim golom vraća tri gola razlike u korist Napolija.

Ali, gosti se time nisu zadovoljili, pa su u nastavku ''do vrha'' napinili mrežu Bolonje. Hamšik je golovima u 70. i 74. minutu stigao do svog het-trika, a isto je učinio i Mertens u poslednjim trenucima meča za konačnih 1:7 u Bolonji! Napoli se ovom pobedom probio na drugo mesto sa tri boda manje, ali i dve utakmice više u odnosu na vodeći Juventus.

BONUS VIDEO - Dion Tompson posle Efesa i očekivanja pred derbi s Partizanom

Serija A 23. kolo:

Subota:

Bolonja - Napoli 1:7 (1:4) (Torosidis 36 - Hamšik 4, 70, 74, Insinje 7, Mertens 34, 44, 90)

Nedelja:

12.30: Milan - Sampdorija 15.00: Atalanta - Kaljari 15.00: Peskara - Lacio 15.00: Đenova - Sasuolo 15.00: Empoli - Torino 15.00: Kjevo - Udineze 18.00: Palermo - Krotone 20.45: Juventus - Inter