Napolijeva sedmica u Bolonji je nešto najlepše što ćete videti ovog vikenda! (VIDEO)

serija 23. kolo

Gosti su silovito ušli u ovaj duel i već posle šest minuta igre na semaforu je stajalo 0:2, golovima Hamšika i Insinjea
Objavljeno: 22:57h

Ekipa Napolija večeras je bukvalno ''razbila'' domaću Bolonju, pošto je večeras u 23. kolu Serije A slavila protiv domaćina sa čak 7:1! Gosti su silovito ušli u ovaj duel i već posle šest minuta igre na semaforu je stajalo 0:2, golovima Hamšika i Insinjea!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Nova uzbuđenja viđena su 20 minuta kasnije, kada je Hose Kaljehon zaradio isključenje zbog udaranja protivnika bez lopte, a Matija Destro nije iskoristio jedanaesterac za Bolonju.