SRBI POKORILI UDINE: Majstorska asistencija Radonjića IZ PRVE, Vanja spasio gol u 95', Lukić car na sredini (VIDEO)
Slavlje igrača Torina na Friuliju, Saša Lukić je u centru (broj 10), Foto: EPA/Gabriele Menis

serija a, 11. kolo

Radonjić je ušao u igru za Torino u 61. minutu i već u 69. je namestio gol

Fudbaleri Torina napravili su iznenađenje u 11. kolu Serije A. "Bikovi" su kao gosti savladali Udineze 2:1 (1:1) i naneli mu prvi poraz još od prvog kola (Milan, 2:4).

Torino je poveo već u 4. minutu golom Ole Aine na asistenciju Alekseja Mirančuka. U 26. je izjednačio Đerard Deulofeu na dodavanje Destinija Udodžija.

Nemanja Radonjić je ušao u igru za goste u 61. minutu i već u 69. je sjajno, iz prve, proigrao Pjetra Pelegrija u šesnaestercu, a ovaj vratio prednost Torinu i, ispostavilo se, doneo tri boda.

Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić su odigrali ceo meč na "Friuliju", a golman reprezentacije Srbije je zaradio žuti karton.